Sádrové omítky

POTŘEBUJETE NOVOU OMÍTKU ZKUSTE POUŽÍT NOVINKU – SÁDROVÉ OMÍTKY OD FIRMY VOLBOB JSOU URČENY PRO VNITŘNÍ ČÁST DOMU A MAJÍ CELOU ŘADU VÝHOD

Kde sádrovou omítku využijete

Můžete ji použít prakticky všude, od sklepa, obýváku, koupelny až po půdu, a to jak na zdi, tak na stropy. V případě oken má sádrová omítka výhodu v relativitě velkém rozmezí nanášené vrstvy, od 5 mm do několika centimetrů. Okenní ostění máme začištěno během jednoho dne a po vyschnutí omítky můžeme pouze vymalovat.

Hotovo za jeden den

Omítky zabezpečují stabilní, pro člověka optimální vzdušnou vlhkost v místnosti a nedochází tak k efektu suché místnosti a následným dýchacím potížím. Dokonce mají stejnou hodnotu pl-l jako lidská kůže. Zatímco u normální omítky je potřeba nanést více vrstev(minimálně omítka + štuk) a musíte počkat několik dní, než omítka vyschne, sádrové omítky umožňují rychlé provedení, a omítka tak může být ve finální podobě během jednoho dne. Nehrozí také následná tvorba trhlin, což se může stát u cementovo-vápenných omítek. Omítka dlouho vydrží, výhodou vydrží, výhodou je velká mechanická odolnost. Díky sádrové omítce je možné dosáhnout hladkosti stěn bez trhli.